KELLELE ON SEE KURSUS MÕELDUD?
Kuna kõik elusolendid sellel planeedil söövad ja ainult inimene oskab toitu valmistada ja termeetiliselt töödeldada, siis kasu sellest kursusest saavad kõik. Need teadmised ja oskused on vajalikud nii pereemadele kui ka meestele ja noortele, kes tahavad lühiaja jooksul õppida valmistada tervislikut ja maitsvat toitu. Samuti meie anname teoreetilisi ja praktilisi teadmisi kuidas hoida raha kokku toiduainete ostmisel ja valmistamisel.
See kursus sobib samuti ka inimestele kes on elukutselised kokkad, selleks, et laiendada oma teadmisi selles valdkonnas. Kõik kes tahavad omada “kõrgemat maitset” toidust on teretulnud sellele kursusele.

TEIE KASU KOOLITUSEST:
Koolitusel on olulisel kohal praktilised oskused. Seepärast on eesmärgiks, et kursus ei jääks lihtsalt teooriaks, vaid iga osaleja omandaks tõhusad praktilised tööriistad oskuste näol oma igapäevases elus. Õpime millised põhitoiduained peavad olema külmikus selleks,et alati saaks valmistada midagi toitvat ,maitsvat ja head mitte ainult endale vaid ka lähidastele. Peale koolitust olete ühe olulise oskuse võrra rikkamad kogu eluks, ning saate seda jagada ka teistega.
Tuntud Kreeka vanatark Hippokrates ütles «Me oleme see, mis me sööme!» Me anname teile teadmisi ning jagame kogemusi kuidas olla õnnelik, edukas, lahke ja vaba selles elus ainult balanseerides oma toiduratsiooni.
Eestis veel pole olnud selliseid kursuseid, vaid paljudes suuremates riikides(Inglismaa, Itaalia, India, Venemaa jne) alternatiivsed kursused toimivad aastaid ning tuhandeid inimesi on läbinud neid. Oled üks nendest kes otsib paremat alternatiivi oma eluviisile? Tule kursusele ja me jagame oma teadmisi ja oskusi sinuga!